Czy facet może nosić kardigan?

The Bow Bow Ties - Polecamy krawaty

Przyjęło się, że sweterki na guziki zwane kardiganami to raczej domena damskiej szafy. Duża część osób widząc tak ubranego pana oceni go jako zniewieściałego i niemęskiego. Czasem jednak warto przełamać kanony i zakupić kardigan. Dlaczego?

Po pierwsze, takie swetry są szalenie uniwersalne. Pasują niemal na każdą porę roku i do wszystkich stylizacji. Będą dobrze się komponowały zarówno z koszulką z nadrukiem, zwykłą koszulą. Można go nawet łączyć z krawatem, ale tu należy być ostrożnym. Krawat nie może być zbyt wyszukany.

https://patatajek.pl/kategorie/24-sztylpy-czapsy Specjalnie zaprojektowane sukienki na spacer pozwalają czuć się swobodnie

Poza tym to doskonałe okrycie na każdą porę roku. Sprawdzi się zarówno na chłodniejsze letnie wieczory, jesienną szarugę, a zimą można spokojnie założyć na niego kurtkę lub płaszcz i nie martwić się, że zmarzniemy. W sklepach są zarówno takie, które doskonale sprawdzą się na cieplejsze dni, wykonane z cienkiej, przewiewnej dzianiny, jak i takie, które zapewnią izolację cieplną dla ciała. Dodatkowo są bardzo przyjemne w dotyku, panie chętnie będą się przytulać do tak miłej tkaniny.