Jak dobrać torbę?

Nie każdy mężczyzna chce nosić ze sobą na co dzień neseser lub aktówkę i nie każdy może używać plecaka. Trudno przecież wyobrazić sobie poważnego biznesmena w garniturze z przewieszonym przez ramię plecakiem jak student. Rozwiązaniem pośrednim jest wybór odpowiedniej torby, która może łączyć estetykę i styl oraz wygodę.

Zwróć uwagę przede wszystkim na funkcjonalność. Brak wewnętrznych kieszeni powinien dyskwalifikować produkt jako niepraktyczny. Wrzucone do niej przedmioty bez ładu i składu sprawią, że odnalezienie czegokolwiek będzie graniczyło z cudem. Zastanów się również, co zamierzasz w niej nosić. Jeśli dokumenty w teczce lub laptopa, zadbaj, by torba była o około pięć centymetrów szersza. Unikniesz mozolnego upychania w niej rzeczy.

Ważna jest także jakość wykonania. Do normalnego użytkowania nie nadają się takie z plastikowymi elementami, takimi jak sprzączki. Niezwykle istotna jest też możliwość regulowania długości paska na ramię.

Poza funkcjonalnością ważna jest również estetyka. Zwykle najlepszym rozwiązaniem są klasyczne kolory (czerń, brąz) oraz sprawdzone materiały, takie jak skóra.